„Duminici cu folos” la Reghin
Inițiativa celor de la Asociația Sportivă Vertigo de a scoate cetățenii din case în folosul mediului înconjurător s-a bucurat de un real succes. Copii, părinți și bunici, s-au întâlnit duminică, 18 septembrie, la Pădurea Rotundă din Reghin și au adunat împreună deșeurile ce au fost aruncate de alți cetățeni „binevoitori” în aurul verde al naturii. „Am înființat o asociație sportivă […]
Citeste...