După incendiul de la Toplița, oamenii se tem
În urma incendiului din Toplița, oamenii se tem Luni, 17 ianuarie, după ora 16.00, a izbucnit un puternic incendiu la o fabrică din Toplița. Potrivit Agerpress, purtătorul de cuvânt al ISU Harghita, Alina Ciobotariu, a declarat că „a ars secția de instrumente muzicale pe o suprafață de 2000 de metri pătrați, în care se aflau depozitate circa 4000 de […]
Citeste...