Şefii Romgaz rămân sub control judiciar
Curtea de Apel Tîrgu Mureş a decis, în data de 29 martie, menţinerea măsurii controlului judiciar şi interdicţia de a-şi exercita funcţiile faţă de şefii Sucursalei Târgu Mureş a SNGN Romgaz, trimişi în judecată de procurorii Direcţiei Naţionale Anticorupţie – Serviciul Teritorial Tîrgu Mureş pentru abuz în serviciu. Purtătorul de cuvânt al Curţii de Apel Tîrgu Mureş, Viorela Bejan, a […]
Citeste...