Prins după ce a furat 15 viţei
Un bărbat, de 55 de ani, a fost reţinut pentru 24 de ore de poliţişti, pentru comiterea unui furt de animale, în valoare de aprox. 20.000 de lei. Duminică 29 noiembrie, poliţiştii din cadrul Poliţiei oraşului Sărmaşu, cu sprijinul Serviciului de Investigaţii Criminale şi al Poliţiei oraşului Iernut, au efectuat o percheziţie domiciliară, la o persoană bănuită de furt de […]
Citeste...