Dr. Horațiu Suciu ,,Un băiat de 19 ani trăiește. Primul transplant de cord din România din 2026,,
Un băiat de 19 ani trăiește.Primul transplant de cord din România din 2026. Cu câteva ore înainte să aflu că există o inimă pentru el, l-am întâlnit în salon. Un băiat de 19 ani, din județul Bistrița, internat din luna octombrie la Institutul de Urgență pentru Boli Cardiovasculare și Transplant din Târgu Mureș. Un copil obosit de boală, dar lucid […]
Citeste...